PROJEKT: LEKI PRZECIWBÓLOWE

Sukcesywnie dokonujemy zakupów leków przeciwbólowych, które przekazujemy w pierwszej kolejności szpitalom i żołnierzom na froncie.

PLAN: 100.000 SZTUK

Leki przeciwbólowe są potrzebne w każdej ilości. W wielu miejscach Ukrainy (przede wszystkim we Wschodniej i Południowej Ukrainie) w rejonie działań wojennych bądź w nalotach wroga tracą życie i zdrowie osoby cywilne, nie mające żadnego związku z wojną. Licznych ran doznają także dzieci w każdym wieku. Z braku dostępu do leków cierpią niewyobrażalnie. Nie możemy patrzeć obojętnie na ten ból! Również żołnierze walczący z przeważającymi liczebnie siłami wroga odnoszą rany i wymagają wsparcia medycznego. Najważniejsze w tym momencie jest podanie leku przeciwbólowego zanim zostanie podjęte właściwe leczenie.

PRZEKAŻ DATEK

KOSZT: 480.000 PLN

Nasz plan zakłada dostarczenie Ukrainie minimum 100.000 sztuk opakowań leków przeciwbólowych. Jeśli możecie nas wspomóc finansowo prosimy o wsparcie. Hurtowy zakup leków pozwala nam uzyskać niższą cenę czyli uzyskać ich więcej. Jeśli jesteście właścicielami aptek prosimy o nieodpłatne przekazywanie dowolnych ilości leków przeciwbólowych. Także osoby prywatne mogą przekazywać takie środki. Prosimy w każdym przypadku pamiętać by okres ich ważności wynosił jeszcze co najmniej 6 miesięcy. Dziękujemy!