ZBIÓRKI

Możesz pomóc także bez datków darując różne sprzęty, meble, art.higieniczne, gaśnice, narzędzia, maszyny, sprzęt medyczny itp.

ZBIÓRKI

Dla osób potrzebujących pomocy ważne są nie tylko finanse. Finanse są istotne bowiem dzięki nim możemy zakupić hurtowe ilości potrzebnych rzeczy.

Ofiary wojny potrzebują wielu rzeczy ponieważ w większości przypadów stracili dorobek całego życia.

Jeśli macie przedmioty, które mogą być użyteczne dla uchodźców, prosimy przekażcie je. Nasi podopieczni potrzebują wszystkiego od mebli począwszy po pralki, lodówki, sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt rtv, narzędzia i maszyny, komputery do nauki zdalnej dzieci i młodzieży itp.
Szczególnie zależy nam na sprzęcie medycznym i wyposażeniu szpitali, przyrządach rehabilitacyjnych i urządzeniach laboratoryjnych.

Oczywiście jeśli chcecie przekazać nam rzeczy stanowiące pilne potrzeby okreslone na stronach naszych projektów to prosimy o kontakt. Wszystkie ofiarowane rzeczy konfekcjonujemy do wysyłki na Ukrainę (bądź do przekazania uchodźcom przebywającym w Polsce) w centralnym magazynie w Bielawie

Wszystko jest potrzebne, ale prosimy pamiętać by były to rzeczy sprawne, nie wymagające naprawy. Koszty napraw mogą być bowiem znacznie wyższe niż zakup nowego artykułu.